Про нас

   Весільна студія “Прованс” створена для того, щоб створювати тематичні весілля, не схожі на інші. З нами працюють кращі дизайнери, флористи, фотографи нашого міста. Прагнемо постійно розвиватись і залишатись на високому професійному рівні.

            Як ми працюємо? На першій зустрічі ви розповідаєте свою історію, бачення вашого весілля, а ми ділимось своїми ідеями. Разом із Вами створюємо індивідуальну для кожної  молодої пари концепцію весілля. Наступний етап – складаємо початковий бюджет з вартістю і переліком усього, що необхідно для вашого весілля. Після підтвердження бюджету ми залучаємо усю нашу команду і приступаємо до виконання поставленої мети, постійно інформуючи вас про все, щоб ви чітко уявляли собі попередню картинку вашого свята.На прикладі: уся дизайнерська поліграфія буде виготовлятись лише  після затвердження вами попереднього макету. Ви розглянете неймовірні варіанти ескізів флористики, що чітко підкреслюватимуть стиль вашого весілля. І так по кожному розділі підготовки весілля. Обираємо разом і з вами місце для проведення весільної церемоніїї, репетируємо сценарій,щоб ви були впевненні, що свято пройде ідеально.

                 Наші весільні координатори контролюють ваше весілля від першої хвилини і до завершення свята, тому ви сповна зможете відчути себе господарями весілля і ні про, що не хвилюватися.

                        До зустрічі шановні наречені!

 

 

   тел.:097-120-50-83

           068-675-99-58

Контакти